diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie v USA. Přístroj, se kterým pracuji, je největší novinkou, která je dostupná v současné době na evropském trhu.
Nejnovější metoda v oblasti dermatologické péče:
žádné krystaly žádné rotace hlavic žádné obrušování krystalickým peelingem

Diamantová mikrodermabraze je moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Vakuové sání zajistí odsátí kožních buněk. Velmi šetrná neinvazivní přístrojová metoda k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž, což vede k potlačení otoků, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže. Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádané rejuvenaci (omlazení) pokožky.
indikace k diamantové mikrodermabrazi:
• odstranění jizviček po akné • odstranění povrchových pigmentových skvrn • barevné sjednocení pleti • rejuvenace a regenerace pleti • vyhlazení jemných vrásek

Pozor – po aplikaci není možné dané partie opalovat na sluníčku nebo v soláriích. Takto ošetřenou pleť je nutné chránit před UV zářením. Po aplikaci nedoporučujeme zvýšenou tělesnou zátěž, při které dochází k výraznému prokrvování ošetřené partie. Opakovanými ošetřeními docílíme zásadní zlepšení kvality pleti, které je viditelné již od prvního sezení. Počet opakování záleží na celkovém stavu pleti a jejím biologickém stáří. Doporučuje se 4 - 5 sezení v týdenních intervalech, udržovací kůru pak jednou za 4 - 6 týdnů.

Kosmetický salon Magnolie
Ostružnická 5, 1.patro
Olomouc 779 00
Provozní doba: dle objednávek

Monika Kořínková
+420 606 326 466
korinkova@kosmetikamagnolie.cz

www.kosmetikamagnolie.cz